Kurs na zamożność – tak to się zaczęło…

kurs-na-zamoznosc
inteligencja finansowa
2

Jak zwiększyć swój finansowy IQ?

Była końcówka 2009 r. – chyba grudzień… Skończyłam czytać „Bogaty ojciec biedny ojciec” Roberta Kiyosaki. Grę Cashflow zdążyłam już kupić wcześniej, ale co z tego, skoro nie było chętnych do gry? Cóż było robić – wpisałam w przeglądarkę „Klub Cashflow Kraków” i trafiłam na stronę Klubu BiznesTUBE. Wtedy wyglądała nieco inaczej, ale najważniejsze: udało mi się znaleźć coś, czego szukałam i co zmieniło moje życie – program dla Klubu CASHFLOW10 kroków: Jak zwiększyć swój finansowy IQ? (obecnie realizujemy go w nieco zmienionej i rozszerzonej tematycznie formie jako Kurs na zamożność – koniecznie dowiedz się więcej). Uczestniczenie w nim otwierało mi oczy na więcej i więcej. Otrzymałam certyfikat Mistrza Cashflow (zdjęcie poniżej), który podpisał mi nie kto inny jak sam Robert Kiyosaki i jego żona Kim Kiyosaki (których miałam okazję poznać podczas jednego z ich pobytu w Polsce) – autorzy gry Cashflow 101 i 202.

 

Kurs na zamożność
Rok 2010 – mój certyfikat Mistrza Cashflow 🙂

 

Najlepiej zainwestowane 94 zł w moim życiu

Dlaczego o tym piszę? Bo to było najlepiej zainwestowane 94 zł w moim życiu (poniżej mały screen historyczny z archiwum księgowej BiznesTUBE) 🙂 Tyle kosztował kurs i bezcenna wiedza finansowa. Cotygodniowe, trzygodzinne środowe spotkania z grą Cashflow 101 (sześć kroków), z dziewczynami z BiznesTUBE Sp. z o.o. i innymi uczestnikami. Wymiana myśli, rozmowy, wspólne piwkowanie… Tak poznałam cudownych ludzi – m.in. Patrycję, Elę, Magdę, Monikę (liderki Klubu Cashflow BiznesTUBE), Mateusza i Krzyśka. Po pierwszych sześciu krokach, wg. starego programu dla Klubu Cashflow, w pewien kwietniowy weekend odbyły się kolejne cztery (z grą Cashflow 202) – pamiętna data dla Polaków: sobota, 10 kwietnia 2010 r. Ech…

 

94 zł – moja najlepsza inwestycja z 2010 r. :)
94 zł – moja najlepsza inwestycja z 2010 r. 🙂

 

Od tamtego czasu trzymałam „sztamę” z BiznesTUBE. Uczestniczyłam w organizowanych przez firmę szkoleniach, byłam chyba na każdym spotkaniu z grą Cashflow i pewnego dnia zaczęłam pomagać w prowadzeniu warsztatów: a to coś z motywacji, a to o liderach, a innym razem o czymś tam… Terminowałam nieformalnie w Firmie a Dziewczyny mnie sprawdzały 😛 I opłaciło się – „zdanie egzaminu” nastąpiło w 2012 roku, kiedy zostałam zaproszona do przyłączenia do firmy BiznesTUBE Sp. z o.o. jako wspólniczka. Moje sakramentalne „tak” zaowocowało przystąpieniem do rozwijającej się firmy o mega dużym potencjale. Pamiętam BiznesTUBE z tamtego czasu i widzę jak bardzo się zmieniła Firma – oczywiście na wielki +   Działamy razem – tworzymy silny i zgrany Zespół, realizujemy wyznaczone cele (zarówno dla Firmy, jak i te nasze indywidualne, związane z byciem jej częścią).

„Małe-wielkie” rzeczy

Dlaczego o tym piszę? Bo często pozornie „małe-wielkie” rzeczy mają wpływ na nasze życie. W moim tych przełomowych momentów było kilka, ale te, które spowodowały, że jestem tu gdzie jestem dziś są dwa: rozpoczęcie studiów w Krakowie w 1999 r. i ukończenie w 2010 r. 10 kroków: Jak zwiększyć swój finansowy IQ? (obecnie Kurs na zamożność w formie stacjonarnej lub e-Szkoła Inwestowania w wersji on-line).

Może i Twoje życie uda nam się zmienić? Zapytaj – podejmij wyzwanie i zacznij działać!

Polecam,

Sylwia Bednarek 🙂

Obserwuj

Sylwia Bednarek

Specjalistka od inwestowania na rynkach alternatywnych, a zwłaszcza w nieruchomości at BiznesTUBE Sp. z o.o.
Jestem inwestorem, przedsiębiorcą, trenerem i edukatorem. Szkolę z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Mój warsztat obejmuje praktyczną wiedzę, doświadczenie i motywację w poruszanych tematach. Interesują mnie tematy związane z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: "Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać."Możesz znaleźć mnie na: Facebook i LinkedIn.
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

Czytając twoją historię, uśmiecham się na całego, bo u mnie podobnie. Książka Kiyoasakiego wywarła duże wrażenie i chciałam poznać grę cashflow. Szukałam w internecie i trafiłam na poranne cashflow w WBP, może teraz czas na kurs… czas na zmiany w moim życiu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

inteligencja finansowa
Nie płacę składek ZUS – jakie mogą być tego konsekwencje?

Będąc pracodawcą, masz obowiązek opłacania składek do ZUS za zatrudnionych przez siebie pracowników. Jak wskazuje jednak sam urząd, nie wszyscy zatrudniający się z tego wywiązują…

inteligencja finansowa
5 finansowych mitów, w które wierzymy

Istnieje wiele mitów na temat oszczędzania i pomnażania majątku. Część z nich rozbudza wyobraźnię i pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość, jednak nie brak i tych, które zniechęcają do podejmowania właściwych działań.

inteligencja finansowa
9
Mam małą kwotę – lepiej kupić więcej srebra czy mniej złota?

Inwestowanie w metale szlachetne to doskonały sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Jest świetnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy chcą zabezpieczyć swój majątek przed zawirowaniami na światowych giełdach i nieprzewidzianymi wydarzeniami o charakterze społeczno-politycznym.

  • Polecana książka

    • książka 3 kroki do wolności finansowej (Wersja audio (MP3))