Kurs na zamożność – tak to się zaczęło…

kurs-na-zamoznosc
inteligencja finansowa
2

Jak zwiększyć swój finansowy IQ?

Była końcówka 2009 r. – chyba grudzień… Skończyłam czytać „Bogaty ojciec biedny ojciec” Roberta Kiyosaki. Grę Cashflow zdążyłam już kupić wcześniej, ale co z tego, skoro nie było chętnych do gry? Cóż było robić – wpisałam w przeglądarkę „Klub Cashflow Kraków” i trafiłam na stronę Klubu BiznesTUBE. Wtedy wyglądała nieco inaczej, ale najważniejsze: udało mi się znaleźć coś, czego szukałam i co zmieniło moje życie – program dla Klubu CASHFLOW10 kroków: Jak zwiększyć swój finansowy IQ? (obecnie realizujemy go w nieco zmienionej i rozszerzonej tematycznie formie jako Kurs na zamożność – koniecznie dowiedz się więcej). Uczestniczenie w nim otwierało mi oczy na więcej i więcej. Otrzymałam certyfikat Mistrza Cashflow (zdjęcie poniżej), który podpisał mi nie kto inny jak sam Robert Kiyosaki i jego żona Kim Kiyosaki (których miałam okazję poznać podczas jednego z ich pobytu w Polsce) – autorzy gry Cashflow 101 i 202.

 

Kurs na zamożność
Rok 2010 – mój certyfikat Mistrza Cashflow 🙂

 

Najlepiej zainwestowane 94 zł w moim życiu

Dlaczego o tym piszę? Bo to było najlepiej zainwestowane 94 zł w moim życiu (poniżej mały screen historyczny z archiwum księgowej BiznesTUBE) 🙂 Tyle kosztował kurs i bezcenna wiedza finansowa. Cotygodniowe, trzygodzinne środowe spotkania z grą Cashflow 101 (sześć kroków), z dziewczynami z BiznesTUBE Sp. z o.o. i innymi uczestnikami. Wymiana myśli, rozmowy, wspólne piwkowanie… Tak poznałam cudownych ludzi – m.in. Patrycję, Elę, Magdę, Monikę (liderki Klubu Cashflow BiznesTUBE), Mateusza i Krzyśka. Po pierwszych sześciu krokach, wg. starego programu dla Klubu Cashflow, w pewien kwietniowy weekend odbyły się kolejne cztery (z grą Cashflow 202) – pamiętna data dla Polaków: sobota, 10 kwietnia 2010 r. Ech…

 

94 zł – moja najlepsza inwestycja z 2010 r. :)
94 zł – moja najlepsza inwestycja z 2010 r. 🙂

 

Od tamtego czasu trzymałam „sztamę” z BiznesTUBE. Uczestniczyłam w organizowanych przez firmę szkoleniach, byłam chyba na każdym spotkaniu z grą Cashflow i pewnego dnia zaczęłam pomagać w prowadzeniu warsztatów: a to coś z motywacji, a to o liderach, a innym razem o czymś tam… Terminowałam nieformalnie w Firmie a Dziewczyny mnie sprawdzały 😛 I opłaciło się – „zdanie egzaminu” nastąpiło w 2012 roku, kiedy zostałam zaproszona do przyłączenia do firmy BiznesTUBE Sp. z o.o. jako wspólniczka. Moje sakramentalne „tak” zaowocowało przystąpieniem do rozwijającej się firmy o mega dużym potencjale. Pamiętam BiznesTUBE z tamtego czasu i widzę jak bardzo się zmieniła Firma – oczywiście na wielki +   Działamy razem – tworzymy silny i zgrany Zespół, realizujemy wyznaczone cele (zarówno dla Firmy, jak i te nasze indywidualne, związane z byciem jej częścią).

„Małe-wielkie” rzeczy

Dlaczego o tym piszę? Bo często pozornie „małe-wielkie” rzeczy mają wpływ na nasze życie. W moim tych przełomowych momentów było kilka, ale te, które spowodowały, że jestem tu gdzie jestem dziś są dwa: rozpoczęcie studiów w Krakowie w 1999 r. i ukończenie w 2010 r. 10 kroków: Jak zwiększyć swój finansowy IQ? (obecnie Kurs na zamożność w formie stacjonarnej lub e-Szkoła Inwestowania w wersji on-line).

Może i Twoje życie uda nam się zmienić? Zapytaj – podejmij wyzwanie i zacznij działać!

Polecam,

Sylwia Bednarek 🙂

Sylwia Bednarek
Obserwuj

Sylwia Bednarek

Specjalistka od inwestowania na rynkach alternatywnych, a zwłaszcza w nieruchomości at BiznesTUBE Sp. z o.o.
Jestem inwestorem, przedsiębiorcą, trenerem i edukatorem. Szkolę z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Mój warsztat obejmuje praktyczną wiedzę, doświadczenie i motywację w poruszanych tematach. Interesują mnie tematy związane z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: "Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać."Możesz znaleźć mnie na: Facebook i LinkedIn.
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

Czytając twoją historię, uśmiecham się na całego, bo u mnie podobnie. Książka Kiyoasakiego wywarła duże wrażenie i chciałam poznać grę cashflow. Szukałam w internecie i trafiłam na poranne cashflow w WBP, może teraz czas na kurs… czas na zmiany w moim życiu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

inteligencja finansowa
8
Mam małą kwotę – lepiej kupić więcej srebra czy mniej złota?

Inwestowanie w metale szlachetne to doskonały sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Jest świetnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy chcą zabezpieczyć swój majątek przed zawirowaniami na światowych giełdach i nieprzewidzianymi wydarzeniami o charakterze społeczno-politycznym.

inteligencja finansowa
Inwestowanie – jaką formę wybrać?

Inwestowanie polega na bieżącym angażowaniu środków pieniężnych i/lub czasu w celu późniejszego uzyskania korzyści i/lub zysków. Jak się do niego zabrać?

inteligencja finansowa
Inwestowanie zaczyna się od pytań…

Inwestowanie to dla wielu ludzi nowa umiejętność, do opanowania której nie wystarczą tylko pieniądze. Zainwestuj przede wszystkim swój czas w naukę. Wiedza, potem doświadczenie – od tego zaczynałam. A tam gdzie wiedza spotyka się z doświadczeniem, rodzi się sukces 🙂

  • Polecana książka

    • książka Pierwsze skrzypce .Sprzedawaj podczas prezentacji (Wersja elektroniczna (PDF))