Rapido, jak odpowiedzialnie się zadłużać?

nieruchomości
2

Zadłużamy się by wyrównać swoją konsumpcję w czasie – by już dziś móc skonsumować dobro, za które zapłacimy w przyszłości. Banki i inne instytucje finansowe oferują przeróżne narzędzia, dzięki którym możemy sfinansować dzisiejszą konsumpcję przyszłymi dochodami. Zadłużanie się może być jednak katastrofalne w skutkach…

.Rapido – pomocy!!

Obejrzyj komiks o przygodach sprytnego ślimaka Rapido*, który wie jak odpowiedzialnie się zadłużać. Co sądzisz o wskazówkach, jakie daje nam ten sympatyczny muszlowiec 🙂

* Twórcą wszystkich postaci występujących w powyższym filmiku (a w szczególności głównego bohatera – sprytnego ślimaka Rapido), autorką tekstów oraz pomysłodawczynią scenariusza jest niesamowita trenerka BiznesTUBEMagdalena Budek.

 

Sylwia Bednarek
Obserwuj

Sylwia Bednarek

Specjalistka od inwestowania na rynkach alternatywnych, a zwłaszcza w nieruchomości at BiznesTUBE Sp. z o.o.
Jestem inwestorem, przedsiębiorcą, trenerem i edukatorem. Szkolę z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Mój warsztat obejmuje praktyczną wiedzę, doświadczenie i motywację w poruszanych tematach. Interesują mnie tematy związane z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: "Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać."Możesz znaleźć mnie na: Facebook i LinkedIn.
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

wynajem
nieruchomości
Nieruchomości do inwestycji w wynajem – na co zwrócić uwagę?

O komfortowym i beztroskim życiu rentiera marzy każdy, jednak niestety realizacja takiego scenariusza nie jest łatwa. Zgromadzenie majątku, który generowałby odpowiednio wysokie odsetki, wymaga ciężkiej pracy, czasu lub odrobiny szczęścia. Może warto rozważyć nieruchomości?

umowa-przyrzeczona
inteligencja finansowa
2
Najem – działalność gospodarcza czy odrębne źródło przychodu?

Jak rozliczać najem mieszkania? Odrębne od działalności gospodarczej źródło przychodu czy prowadzony w ramach działalności gospodarczej?

umowa-przyrzeczona
nieruchomości
6
Umowa najmu

Wynajmujesz mieszkanie? A może kiedyś wynajmowałeś? Mam nadzieję, że bez względu na to, czy jesteś najemcą czy też wynajmującym dbasz o swoje interesy i podpisujesz umowę najmu?

  • Polecana książka

    • książka Kompas zwycięzcy (Wersja elektroniczna (PDF))