Rapido, jak odpowiedzialnie się zadłużać?

komiks

Zadłużamy się by wyrównać swoją konsumpcję w czasie – by już dziś móc skonsumować dobro, za które zapłacimy w przyszłości. Banki i inne instytucje finansowe oferują przeróżne narzędzia, dzięki którym możemy sfinansować dzisiejszą konsumpcję przyszłymi dochodami. Zadłużanie się może być jednak katastrofalne w skutkach…

.

Rapido – pomocy!!

Obejrzyj komiks o przygodach sprytnego ślimaka Rapido*, który wie jak odpowiedzialnie się zadłużać. Co sądzisz o wskazówkach, jakie daje nam ten sympatyczny muszlowiec 🙂

* Twórcą wszystkich postaci występujących w powyższym filmiku (a w szczególności głównego bohatera – sprytnego ślimaka Rapido), autorką tekstów oraz pomysłodawczynią scenariusza jest niesamowita trenerka BiznesTUBEMagdalena Budek.

 

Sylwia Bednarek
Obserwuj

Sylwia Bednarek

Specjalistka od inwestowania na rynkach alternatywnych, a zwłaszcza w nieruchomości at BiznesTUBE Sp. z o.o.
Jestem inwestorem, przedsiębiorcą, trenerem i edukatorem. Szkolę z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Mój warsztat obejmuje praktyczną wiedzę, doświadczenie i motywację w poruszanych tematach. Interesują mnie tematy związane z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: "Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać."Możesz znaleźć mnie na: Facebook i LinkedIn.
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

2 komentarze

  1. Myślę nad kolejną częścią 🙂

    • Madziu,
      czekam z wieeeeeeeeeeelką niecierpliwością 🙂
      Czy ktoś poza mną także?

Share This