Podstawy inwestowania z grą Cashflow 101 – Biznesy

IT_WBPKrakow1
inteligencja finansowa

Podstawy inwestowania z Cashflow 101

Podstawy inwestowania z Cashflow 101 – tak to pamiętam…

Był czwartek, 19 listopada 2015 r. Godzina 9:00. Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie. Razem ze mną zamykaliśmy się w liczbie 20 osób. Tematyka spotkania mocno biznesowa („Biznesy – Podstawy inwestowania z grą edukacyjną Cashflow 101”) ściśle powiązana ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości. Trochę mojego bla-blania, trochę pytań, komentarzy, uwag – atmosfera wymiany wiedzy i doświadczeń.

 

A potem gra Cashflow 101 – 4 stoliki, 19 uczestniczek i uczestników. Nikomu nie udało się wprawdzie wyjść z wyścigu szczurów, ale TE EMOCJE! Ech – działo się, oj działo!

Spotkanie z grą Cashflow 101 – fotogaleria

Biznesy - Podstawy inwestowania z grą edukacyjną Cashflow 101
W ferworze gry 🙂
Biznesy - Podstawy inwestowania z grą edukacyjną Cashflow 101
Chwila zastanowienia i… 🙂
Biznesy - Podstawy inwestowania z grą edukacyjną Cashflow 101
Ach ta gra 🙂
Biznesy - Podstawy inwestowania z grą edukacyjną Cashflow 101
Dzieje się, dzieje 🙂
Biznesy - Podstawy inwestowania z grą edukacyjną Cashflow 101
Audyt 🙂

Inwestowanie z Cashflow 101 – zapraszamy 🙂

Chciałam podziękować za przybycie i zaangażowanie podczas warsztatu tym, którzy nas odwiedzili. Bo byli i Nasi stali uczestnicy i nowe twarze – mam tu na myśli szczególnie delegację 10 osób z Tarnowa – uczennic pod opieką p. Marii z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych. Ale to nie tyko podziękowanie, lecz również zaproszenie na kolejne warsztaty z cyklu Podstawy inwestowania z grą edukacyjną Cashflow 101.
Bądźcie z Nami 🙂
Podstawy inwestowania z Cashflow 101 – oby do marca, a potem będzie nowy cykl :)
Podstawy inwestowania z Cashflow 101 – oby do marca, a potem będzie nowy cykl 🙂

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Sylwia Bednarek
Obserwuj

Sylwia Bednarek

Specjalistka od inwestowania na rynkach alternatywnych, a zwłaszcza w nieruchomości at BiznesTUBE Sp. z o.o.
Jestem inwestorem, przedsiębiorcą, trenerem i edukatorem. Szkolę z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Mój warsztat obejmuje praktyczną wiedzę, doświadczenie i motywację w poruszanych tematach. Interesują mnie tematy związane z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: "Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać."Możesz znaleźć mnie na: Facebook i LinkedIn.
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

inteligencja finansowa
8
Mam małą kwotę – lepiej kupić więcej srebra czy mniej złota?

Inwestowanie w metale szlachetne to doskonały sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Jest świetnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy chcą zabezpieczyć swój majątek przed zawirowaniami na światowych giełdach i nieprzewidzianymi wydarzeniami o charakterze społeczno-politycznym.

inteligencja finansowa
Inwestowanie – jaką formę wybrać?

Inwestowanie polega na bieżącym angażowaniu środków pieniężnych i/lub czasu w celu późniejszego uzyskania korzyści i/lub zysków. Jak się do niego zabrać?

inteligencja finansowa
Inwestowanie zaczyna się od pytań…

Inwestowanie to dla wielu ludzi nowa umiejętność, do opanowania której nie wystarczą tylko pieniądze. Zainwestuj przede wszystkim swój czas w naukę. Wiedza, potem doświadczenie – od tego zaczynałam. A tam gdzie wiedza spotyka się z doświadczeniem, rodzi się sukces 🙂

  • Polecana książka

    • książka Kobieta niezależna (Wersja drukowana)