Kim jestem?

Nazywam się Sylwia Bednarek i jestem trenerką firmy BiznesTUBE Sp. z o.o. z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Interesują mnie tematy związane z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Prowadziłam własną działalność w branży najmu nieruchomości, obecnie jestem współwłaścicielką i udziałowcem w firmach z branży szkoleniowej i rozrywkowej. Mój warsztat to praktyczna wiedza, motywacja oraz osobiste doświadczenie w poruszanych zagadnieniach.

Dlaczego inwestowanie w nieruchomości?

Ponieważ dla mnie to kompilacja wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku nieruchomości, możliwości finansowania ich zakupu, kryteria wyboru pod kątem inwestycyjnym, a także analiza bieżącej sytuacji ekonomiczno-gospodarczej. Swoją życiową misję definiuję jako nauczanie, motywowanie i wiarę w tych, którzy naprawdę chcą wygrywać oraz pomoc w zrozumieniu, że w każdym z nich tkwi wspaniały zwycięzca. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: 

 Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać.

Urodziłam się nad morzem… pewnego dnia ONO obudziło moją duszę. Tworzenie i rozwój to dla mnie podstawowe aktywności w życiu, dlatego nie ustaję w ciągłym uczeniu się. Spełniłam jedno z moich największych dziecięcych marzeń – studiowanie w Krakowie. Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a od 2009 r. doktorem nauk technicznych. Ukończyłam także studia podyplomowe m.in. z/z Zarządzania i Organizacji Produkcji oraz Praktycznej Psychologii Kierowania i Negocjacji.

 

Na swoim koncie mam wieleMistrz Cashflow odbytych kursów i szkoleń, ale jedno konkretne odmieniło moje życie i doprowadziło tu, gdzie jestem obecnie: program dla Klubu CASHFLOW – 10 kroków: Jak zwiększyć swój finansowy IQ? Ukończyłam go w 2010 r. i wtedy na dobre zaczęłam interesować się inwestowaniem oraz własnym biznesem. Zdobywałam wiedzę i uczyłam się (i robię to każdego dnia), aby w końcu przejść do DZIAŁANIA. Uwielbiam to, co robię a moje działania wpasowują się w misję firmy BiznesTUBE Sp. z o.o. – EDUKUJĄC ZWIĘKSZAĆ DOBROBYT.

Moje zainteresowania mieszczą się w obszarach związanych z biznesem i inwestycjami, zarówno na rynkach kapitałowych jak i alternatywnych. Ciekawym tematem są dla mnie te, które wiążą się z psychologią oraz działaniem marketingów wielopoziomowych (MLM).  Chętnie sięgam po pozycje poświęcone m.in. motywacji, finansom, NLP.

 

Bądźmy w kontakcie,

sylwia.bednarek

 

  • Polecana książka

    • książka Nie boję się mówić! (Wersja audio (MP3))