Kim jestem?

Nazywam się Sylwia Bednarek i jestem trenerką firmy BiznesTUBE Sp. z o.o. w zakresie inwestowania na rynkach alternatywnych, ze szczególnym uwzględnieniem nieruchomości. Ponadto pokazuję jak zakładać i prowadzić działalność gospodarczą, motywuję i wspieram. Prowadziłam własną działalność w branży najmu nieruchomości, obecnie jestem współwłaścicielką i udziałowcem w firmach z branży szkoleniowej i rachunkowej. Mój warsztat to praktyczna wiedza, motywacja oraz osobiste doświadczenie w poruszanych zagadnieniach.

  • Poziom zadowolenia uczestników szkoleń 94%
  • Poziom radości z inwestowania 100%
  • Realizacja planu sportowego 79%
  • Realizacja planu finansowego 62.33%

Dlaczego inwestowanie w nieruchomości?

Ponieważ dla mnie to kompilacja wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku nieruchomości, możliwości finansowania ich zakupu, kryteria wyboru pod kątem inwestycyjnym, a także analiza bieżącej sytuacji ekonomiczno-gospodarczej. Swoją życiową misję definiuję jako nauczanie, motywowanie i wiarę w tych, którzy naprawdę chcą wygrywać oraz pomoc w zrozumieniu, że w każdym z nich tkwi wspaniały zwycięzca. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: 

 

 Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać.

Krótka historia...

Urodziłam się nad morzem...

sylwia.bednarek

 

…pewnego dnia ONO obudziło moją duszę. Tworzenie i rozwój to dla mnie podstawowe aktywności w życiu, dlatego nie ustaję w ciągłym uczeniu się. Spełniłam jedno z moich największych dziecięcych marzeń – studiowanie w Krakowie.

Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a od 2009 r. doktorem nauk technicznych. Ukończyłam także studia podyplomowe m.in. z/z Zarządzania i Organizacji Produkcji oraz Praktycznej Psychologii Kierowania i Negocjacji.

 

 

Na swoim koncie mam wiele...

Mistrz Cashflow…odbytych kursów i szkoleń, ale jedno konkretne odmieniło moje życie i doprowadziło tu, gdzie jestem obecnie: program dla Klubu CASHFLOW – 10 kroków: Jak zwiększyć swój finansowy IQ? (obecnie realizowany w nieco zmienionej i rozszerzonej tematycznie formie jako Kurs na Zamożność). Ukończyłam go w 2010 r. i wtedy na dobre zaczęłam interesować się inwestowaniem oraz własnym biznesem. Zdobywałam wiedzę i uczyłam się (i robię to każdego dnia), aby w końcu przejść do DZIAŁANIA. Uwielbiam to, co robię a moje działania wpasowują się w misję firmy BiznesTUBE Sp. z o.o. – EDUKUJĄC ZWIĘKSZAĆ DOBROBYT.

Czym się interesuję?

Moje zainteresowania mieszczą się w obszarach związanych z biznesem i inwestycjami, zarówno na rynkach kapitałowych jak i alternatywnych. Ciekawym tematem są dla mnie te, które wiążą się z psychologią oraz działaniem marketingów wielopoziomowych (MLM).  Chętnie sięgam po pozycje poświęcone m.in. motywacji, finansom, NLP.

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, znajdziesz mnie także w sieciach społecznościowych:

 

facebook linkedin

Zapraszam!

sylwia.bednarek

Odbierz prezent ode mnie!

e-kurs:

“5 prawd jak inwestować w nieruchomości”

– gratis dla Ciebie =)