Nieruchomości vs metale szlachetne i towary

nieruchomosci-metale
metale szlachetne
10
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

Sylwia, zauważyłaś że nigdy nie spieramy się, które aktywo jest lepsze? 🙂 To dopiero zrozumienie i współpraca 🙂

Podoba mi się takie rozpracowanie tematu :-). Sama jestem podsiadaczką pięknych srebrnych monet inwestycyjnych i właśnie przymierzam się do pierwszej nieruchomości pod wynajem. Twoje artykuły ułatwiają mi przygotowanie się do kolejnego kroku inwestycyjnego. Pozdrawiam Iza

Izo, dziękuję za dobre słowo 🙂
Srebrne i złote monety inwestycyjne to nie tylko piękno, ale w moim odczuciu także świetna lokata kapitału. O tym opowiada trenerka Magdalena Budek podczas szkolenia „Jak skutecznie zabezpieczyć swoją przyszłość? Szlachetne inwestowanie w złoto i srebro” )
Nieruchomości pod wynajem to zyski na bieżąco – przepływ pieniężny, w odróżnieniu od monet inwestycyjnych (zyski kapitałowe).

Ja kupuję małe sztabki złota , ale teraz zastanawiamy się z mężem czy nie kupić małego mieszkania pod wynajem, wydaje nam się, że to lepsza inwestycja ponieważ co miesiąc będą nam spływać pieniądze z wynajmu. Co myślicie?

Jeśli macie na to zaplecze finansowe (czy to kredyt czy własne zasoby), to w moim odczuciu nie ma się nad czym zastanawiać 🙂
Warto uświadomić sobie nie tylko plusy, ale ewentualne zagrożenia związane z wynajmem – doświadczony inwestor ze wszystkim sobie poradzi i za Was także mocno trzymam kciuki! Dajcie znać, na co się zdecydowaliście – chętnie opiszę Waszą historię w jednym z wpisów, jeśli wyrazisz na to zgodę 🙂

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nieruchomości
Poradnik inwestowania w mieszkanie na wynajem we Wrocławiu

O zaletach inwestowania w nieruchomości nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Rynek nieruchomości pozwala na stosunkowo bezpieczne, a przy tym efektywne pomnażanie kapitału – tak własnego jak i obcego. Gdzie zatem tkwi problem? Przede wszystkim w wyborze optymalnej nieruchomości i rynku, na którym inwestycja będzie realizowana. Od lat dużym zainteresowaniem inwestorów i dynamicznym ich przyrostem pochwalić się może chociażby Wrocław. Dlaczego inwestycja w stolicy Dolnego Śląska jest warta rozważenia?

przychody-z-najmu
nieruchomości
Kupujesz mieszkanie? To MUSISZ wiedzieć…

Kupno mieszkania to nadal jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego Polaka. Zazwyczaj oznacza to, że musimy liczyć się z pozostaniem w danym mieście przez kilkadziesiąt lat, do tego będziemy spłacać wieloletni kredyt. A jeszcze trzeba uporać się z formalnościami, dopilnować dewelopera, urządzić swoje lokum. Wiele decyzji do podjęcia i mała ilość czasu rodzą presję. Jak zminimalizować uniknięcie błędów przy kupnie mieszkania?

wynajem
nieruchomości
Nieruchomości do inwestycji w wynajem – na co zwrócić uwagę?

O komfortowym i beztroskim życiu rentiera marzy każdy, jednak niestety realizacja takiego scenariusza nie jest łatwa. Zgromadzenie majątku, który generowałby odpowiednio wysokie odsetki, wymaga ciężkiej pracy, czasu lub odrobiny szczęścia. Może warto rozważyć nieruchomości?