Mieszkanie na kredyt – jak to działa?

nieruchomości
9
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

Bardzo dziękuję za uporządkowanie całego procesu związanego z kupowaniem mieszkania na kredyt. Mam teraz większą świadomość, co mnie czeka i na co zwrócić uwagę.

Super – przyda się przed zakupem własnego M 🙂
dzięki Sylwia na pewno zajrzę tu jeszcze , dzięki Tobie inwestycje nie są takie straszne 🙂

pozdr
Monika

Pani Sylwio,
zgadzam się, że uporządkowana została wiedza związana z procesem zakupowym mieszkania na kredyt. Bardzo przydatne.

Bardzo przydałoby się zestawienie z tego roku gdyż na rynku kredytowym bardzo wiele się zmieniło przez ten czas. Patrząc nawet na mieszkania wroclaw> wiele rzeczy uległo zmianie.

Własne mieszkanie zazwyczaj wiąże się z kredytem. Ja nie mam tak jak moja koleżanka, że wszystko sponsorują mik rodzice. Sama bym też tak nie chciała. Jestem młoda wezmę kredyt i spłacę go, a moi rodzice spłacaliby go do końca życia szczególnie, że są już starsi. Nie mam serca tak robić. Własne M to moje marzenie od dawna, mam zdolność kredytową by wykpić mieszkanie. Znalazłam porównanie ofert banków i wybrałam według moich preferencji najlepszą. Mieszkanie mam na oku, do końca miesiąca muszę podjąć ostateczną decyzję. Nie mogę się doczekać, jestem zdecydowana. Wreszcie na swoim!

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nieruchomości
Poradnik inwestowania w mieszkanie na wynajem we Wrocławiu

O zaletach inwestowania w nieruchomości nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Rynek nieruchomości pozwala na stosunkowo bezpieczne, a przy tym efektywne pomnażanie kapitału – tak własnego jak i obcego. Gdzie zatem tkwi problem? Przede wszystkim w wyborze optymalnej nieruchomości i rynku, na którym inwestycja będzie realizowana. Od lat dużym zainteresowaniem inwestorów i dynamicznym ich przyrostem pochwalić się może chociażby Wrocław. Dlaczego inwestycja w stolicy Dolnego Śląska jest warta rozważenia?

przychody-z-najmu
nieruchomości
Kupujesz mieszkanie? To MUSISZ wiedzieć…

Kupno mieszkania to nadal jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego Polaka. Zazwyczaj oznacza to, że musimy liczyć się z pozostaniem w danym mieście przez kilkadziesiąt lat, do tego będziemy spłacać wieloletni kredyt. A jeszcze trzeba uporać się z formalnościami, dopilnować dewelopera, urządzić swoje lokum. Wiele decyzji do podjęcia i mała ilość czasu rodzą presję. Jak zminimalizować uniknięcie błędów przy kupnie mieszkania?

wynajem
nieruchomości
Nieruchomości do inwestycji w wynajem – na co zwrócić uwagę?

O komfortowym i beztroskim życiu rentiera marzy każdy, jednak niestety realizacja takiego scenariusza nie jest łatwa. Zgromadzenie majątku, który generowałby odpowiednio wysokie odsetki, wymaga ciężkiej pracy, czasu lub odrobiny szczęścia. Może warto rozważyć nieruchomości?