Kredyt hipoteczny a kalkulator zdolności kredytowej

nieruchomości

Kalkulator zdolności kredytowej

Kalkulator zdolności kredytowej to narzędzie przydatne niemal każdemu inwestorowi w nieruchomości. Dlaczego? Bo podstawowe pytanie nie brzmi „ile mam w to włożyć?”, ale „ile mogę na to pożyczyć?” 🙂 No, ale my dziś nie o tym. Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź czy jesteś potencjalnym klientem na kredyt hipoteczny.

Poniżej dwa przykładowe linki do kalkulatorów kredytowych – jest ich naprawdę mnóstwo, a ostatecznie i tak decyzja należy do analityków bankowych…

Kalkulator na stronie hiponet.pl oraz bankier.pl

.

Jak to działa?

Sprawdź swoją zdolność kredytową – po prostu wpisz w odpowiednie miejsca osiągane dochody oraz swoje comiesięczne zobowiązania wobec banków, a system automatycznie dokona odpowiednich wyliczeń. Kalkulator zdolności kredytowej pokaże Ci przybliżoną zdolność kredytową, co powinno ułatwić znalezienie oferty dostosowanej do Ciebie.

Nic nie zastąpi wizyty w banku, ale moim zdaniem warto się do niej przygotować, choćby korzystając z przedstawionego narzędzia. Jeśli myślisz o braniu kredytu z kimś innym – po prostu zsumujcie swoje dochody oraz zobowiązania. Pamiętaj także o tym, że zdolność kredytowa zależy w pewnym stopniu od wieku kredytobiorcy 🙂

POWODZENIA!

Sylwia Bednarek
Obserwuj

Sylwia Bednarek

Specjalistka od inwestowania na rynkach alternatywnych, a zwłaszcza w nieruchomości at BiznesTUBE Sp. z o.o.
Jestem inwestorem, przedsiębiorcą, trenerem i edukatorem. Szkolę z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Mój warsztat obejmuje praktyczną wiedzę, doświadczenie i motywację w poruszanych tematach. Interesują mnie tematy związane z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: "Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać."Możesz znaleźć mnie na: Facebook i LinkedIn.
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wynajem
nieruchomości
Nieruchomości do inwestycji w wynajem – na co zwrócić uwagę?

O komfortowym i beztroskim życiu rentiera marzy każdy, jednak niestety realizacja takiego scenariusza nie jest łatwa. Zgromadzenie majątku, który generowałby odpowiednio wysokie odsetki, wymaga ciężkiej pracy, czasu lub odrobiny szczęścia. Może warto rozważyć nieruchomości?

umowa-przyrzeczona
inteligencja finansowa
2
Najem – działalność gospodarcza czy odrębne źródło przychodu?

Jak rozliczać najem mieszkania? Odrębne od działalności gospodarczej źródło przychodu czy prowadzony w ramach działalności gospodarczej?

umowa-przyrzeczona
nieruchomości
6
Umowa najmu

Wynajmujesz mieszkanie? A może kiedyś wynajmowałeś? Mam nadzieję, że bez względu na to, czy jesteś najemcą czy też wynajmującym dbasz o swoje interesy i podpisujesz umowę najmu?

  • Polecana książka

    • książka Skazany na sukces (Wersja drukowana)