Kredyt hipoteczny a kalkulator zdolności kredytowej

Kalkulator zdolności kredytowejKalkulator zdolności kredytowej

Kalkulator zdolności kredytowej to narzędzie przydatne niemal każdemu inwestorowi w nieruchomości. Dlaczego? Bo podstawowe pytanie nie brzmi „ile mam w to włożyć?”, ale „ile mogę na to pożyczyć?” 🙂 No, ale my dziś nie o tym. Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź czy jesteś potencjalnym klientem na kredyt hipoteczny.

Poniżej dwa przykładowe linki do kalkulatorów kredytowych – jest ich naprawdę mnóstwo, a ostatecznie i tak decyzja należy do analityków bankowych…

Kalkulator na stronie hiponet.pl oraz bankier.pl

.

Jak to działa?

Sprawdź swoją zdolność kredytową – po prostu wpisz w odpowiednie miejsca osiągane dochody oraz swoje comiesięczne zobowiązania wobec banków, a system automatycznie dokona odpowiednich wyliczeń. Kalkulator zdolności kredytowej pokaże Ci przybliżoną zdolność kredytową, co powinno ułatwić znalezienie oferty dostosowanej do Ciebie.

Nic nie zastąpi wizyty w banku, ale moim zdaniem warto się do niej przygotować, choćby korzystając z przedstawionego narzędzia. Jeśli myślisz o braniu kredytu z kimś innym – po prostu zsumujcie swoje dochody oraz zobowiązania. Pamiętaj także o tym, że zdolność kredytowa zależy w pewnym stopniu od wieku kredytobiorcy 🙂

POWODZENIA!

Sylwia Bednarek
Obserwuj

Sylwia Bednarek

Specjalistka od inwestowania na rynkach alternatywnych, a zwłaszcza w nieruchomości at BiznesTUBE Sp. z o.o.
Jestem inwestorem, przedsiębiorcą, trenerem i edukatorem. Szkolę z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości. Mój warsztat obejmuje praktyczną wiedzę, doświadczenie i motywację w poruszanych tematach. Interesują mnie tematy związane z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Motto, którym kieruję się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: "Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać."Możesz znaleźć mnie na: Facebook i LinkedIn.
Sylwia Bednarek
Obserwuj

Listy do Inwestorów:

Zapisz się na newsletter, a bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową otrzymasz listy do Inwestorów. Znajdziesz w nich m.in.: mnóstwo inspiracji i motywacji, artykuły eksperckie pisane przez inwestorów-praktyków, rabat na wiedzę i wiele więcej! Zapraszam :)

Dziękuję za zapis :)

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This